Wszystko o biżuterii pozłacanej

Złota biżuteria to jeden z najbardziej przyciągających wzrok i poszukiwanych dodatków. Dlatego biżuteria pozłacana to idealna opcja dla tych, którzy chcą, aby ich biżuteria wyglądała jak czyste złoto bez wydawania wysokiej kwoty. Jest to niedroga alternatywa, która daje niemal taki sam wygląd jak złota biżuteria. Pozwala podkreślić elegancję na co dzień, ale także na specjalne spotkania. Jest to szykowny dodatek, który świetnie prezentuje się na skórze, przykuwając uwagę starannym wykończeniem i modnymi detalami.

https://www.ankabizuteria.pl/

Biżuteria pozłacana stała się rosnącym trendem w świecie biżuterii i nadal zyskuje na popularności. Przy odpowiedniej pielęgnacji zapewnia idealną równowagę między jakością a wartością i będzie lśniła przez długi czas. Złoto jest cenione między innymi za rzadkość, trwałość i niepowtarzalny kolor, jest to prawdziwy klasyk. Biżuteria pozłacana to bardzo udana reprodukcja prawdziwej złotej, która umożliwia wykonanie biżuterii równie pięknej i niedrogiej, dlatego wielu projektantów biżuterii wykorzystuje proces złocenia w swojej biżuterii.

https://www.ankabizuteria.pl/kolczyki

Kolczyki srebrne pozłacane z bursztynem koła

Złocenie polega na nałożeniu cienkiej warstwy złota na powierzchnię innego materiału, w większości przypadków ten podstawowy materiał składa się ze srebra lub mosiądzu. W przeciwieństwie do biżuterii z prawdziwego złota, biżuteria pozłacana ma tylko cienką warstwę złota. W zależności od grubości nałożenia złocenie może się usunąć przez ścieranie. Dlatego decydującym czynnikiem o jakości pozłacanej biżuterii jest grubość złocenia. Najsłabszym stopem jest zwykle złoto podawane jako osiem karatów, najintensywniejsze odpowiada 24 karatom.

https://www.ankabizuteria.pl/naszyjniki

Srebrny naszyjnik pozłacany -Modna biżuteria włoska – Talarki

Zasoby złota są bardzo ograniczone, a nasza ziemia jest zależna od niezwykłych procesów zachodzących we wszechświecie, tak aby można było uzyskać dostęp do nowych rezerw. Biżuteria pozłacana daje więc wiele możliwości, a wraz ze szlachetnym srebrem próby 925 jako materiałem bazowym użytym w sklepie AnKa Biżuteria, złocenie jest najwyższej jakości wykończeniem. Wystarczy tylko odpowiednio zadbać o swoją biżuterię pozłacaną.

https://www.ankabizuteria.pl/bransoletki

Bransoletka srebrna pozłacana 24 k złotem – modna biżuteria włoska

Zdejmij biżuterię przed prysznicem, czyszczeniem lub wieczorem, zapobiegnie to nadmiernemu ścieraniu. Do jej czyszczenia nie używaj żrących chemikaliów. Wystarczy trochę letniej wody z mydłem i dużo wrażliwości podczas polerowania miękką szmatką. Biżuteria srebrna próby 925, pokryta cienką warstwą złota jest bardzo wytrzymała. Chociaż złota warstwa wierzchnia jest bardzo cienka, integracja złota i srebra działa bardzo dobrze i gwarantuje dobrą trwałość, byś mógł cieszyć się swoją biżuterią przez długi czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *