Zimowe trendy 2016/17 w świecie srebrnej biżuterii

Przed nami ostatnie dni jesieni. Już wkrótce zawita do nas kalendarzowa zima, choć pogoda mogłaby wskazywać, że już dawno się pojawiła. Dla wszystkich fanek srebrnej biżuterii zbliża się zatem moment przeglądu kolekcji świecidełek i ewentualne odświeżenie jej nieco. Przyjrzyjmy się bliżej temu, co czeka na nas w świecie biżuteryjnych trendów na zimę 2016/17!

Trendy srebrna biżuteria
Srebrna biżuteria w sezonie zimowym może cię zaskoczyć!

Spora część srebrnej biżuterii zostaje z nami na stałe

Oczywiście jest kilka nowych trendów, ale generalnie można powiedzieć, iż zimowa srebrna biżuteria jest przedłużeniem tej jesiennej, co w świecie mody nie jest niczym zaskakującym. Nie musisz się zatem zbytnio martwić o stan swojego portfela przed Bożym Narodzenie. Chociaż święta to dobra okazja, żeby poprosić Mikołaja o modną srebrną biżuterię na nadchodzącą zimę!

Wiktoriańska srebrna biżuteria – ciąg dalszy

Podobnie jak w sezonie jesiennym, tak i zimą śmiało możesz sięgać po wszelkiego rodzaju srebrną biżuterię przywodzącą na myśl czasy Królowej Wiktorii. Koronki, misterne plecionki, nutka romantyczności, a także biżuteria z onyksem lub czarnymi kryształami to absolutny must – have w przypadku fanek srebrnej biżuterii rodem z epoki wiktoriańskiej. Czasami można odnieść wrażenie, iż srebrna biżuteria w tym stylu nigdy nie wychodzi z mody. Cóż, może właśnie jej delikatność, romantyczność i kobiecość wpływają na jej popularność zarówno wśród projektantów srebrnej biżuterii jak i wśród wielu kobiet…

Biżuteria srebrna wiktoriańska
Styl wiktoriański na dobre zadomowił się w świecie mody

http://ankabizuteria.pl/wisiorki/4528-zawieszka-srebrna-w-wiktoriaskim-stylu.html

zawieszka-srebrna-w-wiktoriaskim-stylu
Z taką srebrną zawieszką możesz poczuć się niczym królowa!

Dużo, więcej i najwięcej srebrnej biżuterii

Sezon zimowy 2016/17 daje zielone światło na biżuterię wielowarstwową i wieloelementową. Pozwala ci na zakładanie i dobieranie takiej ilości srebrnej biżuterii jaka odpowiada twoim preferencjom. Pierścionki na kilku palcach lub połączenie kilku srebrnych wisiorków i łańcuszków sprawi, iż będziesz wyglądała niczym fotomodelki z okładek magazynów o modzie. Miksuj, dodawaj i łącz – twoja fantazja to jedyne ograniczenie!

kobieta zima moda
Kilka pierścionków w jednej stylizacji? To jest teraz modne!

http://ankabizuteria.pl/pierscionki/1622-pierscionek-pokryty-14-k-zlotem-ze-skory-5-pierscionkow-na-1-palcu-hit-sezonu.html

pierscionek-pokryty-14-k-zlotem-ze-skory-5-pierscionkow-na-1-palcu-hit-sezonu
Kilka pierścionków i już jesteś modna!

Perła w wersji zbuntowanej i nowoczesnej

Z wybiegów zdecydowanie nie schodzi perła. I to w więcej niż jednym wydaniu! Do najbardziej popularnych trendów wykorzystujących srebrną biżuterię z perłami można zaliczyć rockowe klimaty oraz wersję modernistyczną zahaczającą często o futuryzm. Taka srebrna biżuteria z perłami to coś do czego nie jesteśmy przyzwyczajone, czyż nie? Jednak każda fanka srebrnej biżuterii, a już zwłaszcza wielbicielka połączeń z perłami, na pewno sięgnie po perłę w wersji zbuntowanej lub nowoczesnej!

perły nowoczesne
Perła XXL w wydaniu nowoczesnym

http://ankabizuteria.pl/kolczyki/4379-kolczyki-srebrne-z-biala-perla.html

kolczyki-srebrne-z-biala-perla
Perły w nowoczesnej oprawie

Srebrna biżuteria plemienna

Zima 2016/17 sięga do kultury plemiennej! Powiało nieco tajemniczością i magią? I słusznie, bo właśnie taka srebrna biżuteria wkracza do świata trendów w tym sezonie. Wszelkie motywy plemienne, czyli wisiorki w kształcie kła, duże i przyciągające uwagę wisiory, samotne kamienie szlachetne oraz kolczyki lub zawieszki przypominające pióra są jak najbardziej mile widziane. Pomyśl jak świetnie będzie wyglądała taka srebrna biżuteria w połączeniu z zimowymi swetrami!

biżuteria plemienna
Srebrna biżuteria plemienna – zainspiruj się!

http://ankabizuteria.pl/naszyjnik-celebrytek/4593-lapacz-snow-modny-naszyjnik-srebrny-.html

lapacz-snow-modny-naszyjnik-srebrny
Załóż srebrny naszyjnik i zostań szamanką!

Trendy związane ze srebrną biżuterią wyjątkowo w tym sezonie pozwalają na prawdziwą dowolność i popuszczenie wodzy fantazji. Wykorzystaj to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *