Nie wszystko złoto co się świeci

Stare przysłowie nawet dziś aktualne. Bo faktycznie czy wszystko złoto co się świeci? W dzisiejszych czasach technologia poszła do przodu tak, że trzeba być świetnym fachowcem, by odróżnić złoto od srebra pozłacanego.

Wszystko to robi się, by zadowolić kobiety i ich poczucie piękna. Wiadomo, że piękna kobieta to zadowolona kobieta. A taka to ta, która dobrze czuje się we własnej skórze. Jednak nic tak nie poprawia kobietom jak zakupy i prezenty. Stąd tak liczna oferta biżuterii pozłacanej.

Jakie są zalety biżuterii pozłacanej? Po pierwsze trudno rozpoznać, że jest pozłacana.  Po drugie jest dostępniejsza dla większości kobiet. Złoto jest kruszcem, którego cena jest kapryśna. Srebro pod tym kątem jest bardziej przewidywalne. Pozłacana biżuteria niczym nie ustępuje złotej czy srebrnej. Poza tym jest od srebrnej delikatniejsza i subtelniejsza. Można z niej wykonać każdą biżuterię. Łańcuszki, kolczyki, bransoletki czy nausznice, które są pozłacane, pięknie komponują się z cyrkoniami czy innymi kamieniami. Ważne jest aby złocenie biżuterii wykonane było w odpowiedni sposób i grubą warstwą złota. Najlepiej aby takie złocenie było wykonane na innym metalu szlachetnym takim na przykład jak srebro.

Biżuteria pozłacana to nie tylko inwestycja, ale też sposób na prezenty. Czyż nie jest miłym podarunkiem bransoletka czy piękna para kolczyków. Na biżuterię wykonaną ze złota stać niewielu. Na pozłacaną każdego. Tym bardziej, że sklep „AnKa” ma świetną ofertę takiej biżuterii. Oprócz oryginalnych i pięknych kolczyków, łańcuszków znajdziemy w ofercie sklepu także pierścionki czy bransoletki. Przystępne ceny i jakość biżuterii zadowoli każdą, nawet wybredną klientkę.

Pozłacana biżuteria pasuje paniom w każdym wieku i nie jest bardzo kosztowna. Każda z nas inspiruje się tym, co noszą celebrytki. Zatem nie trzeba się już w niczym ograniczać tylko oglądać piękną biżuterię i wybrać coś dla siebie. Coco Chanel mówiła, że gdy wychodzimy z domu powinnyśmy ściągnąć jedną rzecz. Ale przy delikatnej, pozłacanej biżuterii ta zasada się nie sprawdzi. Subtelność pozłacanej biżuterii nie sprawi, że będziemy obwieszone jak choinki. Drobny łańcuszek czy misterna bransoletka na pewno będzie świetnym wykończeniem każdej stylizacji. Chyba, że chcemy zaszaleć i założyć pozłacane nausznice.

nausznice pozłacane z cyrkoniami

Ale wszystko tak naprawdę zależy od naszego nastroju. Bo jak już wspominałam biżuteria pozłacana kusi nie tylko pięknem, ale i rozsądną ceną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *