Celebrytki i biżuteria

Celebrytka

Celebryci to ludzie znani, złośliwi dodają, że to osoby znane z tego, że są znane. Jednak twórcy biżuterii nie mogą pozostać obojętni na gusty i kreacje pań z pierwszych stron gazet.

naszyjnik celebrytka

 

naszyjnik celebrytka

Modna biżuteria

Można zastanawiać się czy to celebrytki kreują modę czy raczej wielkie koncerny narzucają im swoją wolę. Znane z historii są wykreowane przez celebrytki mody np. bransoletka noszona na kostce czy słynne słowa Heleny Rubinstein, że „gdy mam zły nastrój kupuję perły. Mam ich już niezłą kolekcję”.

Biżuteria celebrytek

Biżuterię tak naprawdę spopularyzowała Coco Chanel. To ona pokazała kobietom, że by pięknie wyglądać nie trzeba obwieszać się biżuterią. Co ważne ona pierwsza pokazała sztuczną biżuterię.

biżuteria pozłacana dwa cerca

 

celebrytka pozłacana

Dziś srebro czy złoto jest w zasięgu każdej kobiety. Warto jednak zwrócić uwagę na modną biżuterię wykreowaną przez celebrytki.

Nausznice

Absolutny hit ostatnich miesięcy to kolczyki – nausznice, nie wymagają one przekutych całych uszu. Mogą być jedynym elementem stylizacji i zrobią wrażenie. Celebrytki lubią nosić je na co dzień i na wieczorne gale.

Łańcuszki

Łańcuszki noszone pojedynczo lub po kilka, drobne. Najczęściej z ozdobną przywieszką w kształcie serca lub gwiazdki. Celebrytki chętnie noszą taką biżuterię na co dzień. Pięknie podkreślają szyję kobiety.

pozłacana celebrytka

Łańcuszki srebrne

Pierścionki

W świecie cele brytów pierścionki wiążą się ze zmianą stanu cywilnego. Znane panie chętnie pokazują nowe nabytki, warte często fortunę. Jednak każda z nas może pozwolić sobie na podobny gadżet w normalniej cenie. Ostatnim krzykiem mody są również pierścionki połączone łańcuszkiem z bransoletką.

Srebrny pierścionek z opalem

 

Bransoletki

To jeden z ulubionych gadżetów celebrytek. Znane panie również do tej biżuterii dobierają np. kolczyki lub łańcuszki. Bransoletki noszone są przez celebytki na okrągło a to srebrne, a to złote, a to ze sznurków, a to z pereł.

Kolczyki

Celebrytki nie zapominają również o kolczykach. Muszą robić wrażenie o każdej porze dnia. Celebrytki wybierają raczej te wiszące. Choć równie pięknie wyglądają te wkręcane. Szczególnie srebrne z oryginalnymi kamieniami czy kryształami Swarovskiego. Jednym z ciekawszych wydarzeń związanych z kolczykami było obleganie sklepu z biżuterią, by dostać takie same kolczyki, jakie pokazała znana dziennikarka.

Kolczyki swarowskiego

Obserwujmy celebrytki

Naszyjnik:

Naszyjnik celebrytek

Celebrytka podwójna

Oczywiście w modzie należy przede wszystkim kierować się swoim wyczuciem i stylem.
Warto jednak podpatrywać co noszą celebrytki, by być na czasie. Także z biżuterią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *