Efektowne kolczyki z kryształkami Swarovskiego – rozświetlą każdą twarz

Kolczyki są wspaniałymi dodatkami, uzupełniają stylizacje, rozświetlają twarz, dodają blasku oczom, podkreślają mocne strony urody, mogą też optycznie niwelować niektóre jej wady.
Zastanawiasz się nad zakupem ponadczasowych kolczyków, które idealnie spełnią twoje oczekiwania, dobrze skomponują się z owalem twarzy i jednocześnie rozświetlą ją i oczy? Wybierz kolczyki z kryształkami Swarovskiego – to biżuteria klasyczna i ponadczasowa, a przy tym niepozbawiona nuty oryginalności.Zanim je kupisz, przejrzyj się w lustrze lub dokładnie przestudiuj własne zdjęcia i sprawdź, jaki kształt ma twoja twarz. Już wiesz? Zatem do dzieła. Możesz przystąpić do wyboru biżuterii, koniecznie z kryształkami Swarovskiego – one rozświetlają najpiękniej!
Jeśli twoja twarz jest okrągłaNajlepiej wysmuklą ją długie, wiszące kolczyki. Ważne, by nie były to koła. Będziesz pięknie wyglądać w kolczykach przypominających sople lodu lub w kolczykach – łańcuszkach z wtopionymi kryształkami Swarovskiego. Możesz też zdecydować się na biżuterię o geometrycznym kształcie, zadbaj jednak o to, by kupione kolczyki miały formę bardzo wydłużonych prostokątów.
Kolczyki Swarovski dla osób o owalnej twarzyMasz nieograniczone możliwości wyboru – będzie ci pasować praktycznie każdy fason. Jedna mała uwaga: kolczyki nie mogą być zbyt długie, by zanadto nie wydłużyły twarzy. Szczególnie korzystnie będziesz wyglądać w kolczykach o kształcie trójkątów lub rombów. Jeśli znajdą się w nich kryształki Swarovskiego – wspaniale podkreślą blask twoich oczu.
Jeśli masz twarz prostokątną i wydłużonąUnikaj kolczyków wydłużonych i / lub ze zwisającymi, połyskliwymi elementami. Takie kolczyki mogą niekorzystnie zniekształcać wygląd twojej twarzy. Najlepiej będziesz wyglądać w kolczykach o kształcie małych kółek i kwadratów. W ten sposób optycznie poszerzysz twarz i nieco ją skrócisz.
Twarz nieregularna: w kształcie serca lub rombuJeśli masz taką twarz (jak Ashley Judd lub Sophia Loren) wybieraj kolczyki, które są węższe u góry i rozszerzone u dołu. W ten sposób zrównoważysz owal twarzy i podkreślisz jej piękno.

Kolczyki Swarovskiego
Źródło:  http://ankabizuteria.pl/6-kolczyki?kam=swarovski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *