Biżuteria srebrna z tytanem

Biżuteria dopełnia każdy strój, czy to proste elementy codziennego życia, czy też przyciągające wzrok pojedyncze elementy na wyjątkowe okazje, piękna biżuteria zawsze podkreśla urodę posiadaczki i tworzy wyjątkowy styl każdej kobiety. Biżuteria jest zawsze bardzo indywidualnym wyborem, ponieważ gust każdej kobiety jest tak samo indywidualny.

https://www.ankabizuteria.pl/

Tytan na pierwszy rzut oka wygląda prosto, w stanie czystym jest srebrzysty, lśniąco biały. W zależności od gustu poprzez anodowanie w procesie chemicznym może przybierać kolory całej tęczy, od delikatnego metalicznego połysku do intensywnego odcienia. Kolor biżuterii z tytanu jest nadawany indywidualnie w odcieniach fioletu, niebieskiego, żółtego, szarego i czarnego poprzez barwienie na gorąco.

https://www.ankabizuteria.pl/komplety-bizuterii

Komplet biżuteria srebrna z tytanem GAJA

Jego specjalne połączenie ogromnej twardości i ekstremalnie niskiej wagi sprawiło, że tytan stał się zaawansowanym technologicznie materiałem. Chociaż metal jest obecnie bardzo popularny do produkcji ekstrawaganckiej biżuterii tytanowej lub wysokiej jakości zegarków tytanowych, początkowo był używany głównie w żegludze, podróżach kosmicznych i ruchu lotniczym, jego fascynujące właściwości znalazły zastosowanie w wielu różnych dziedzinach.

https://www.ankabizuteria.pl/kolczyki

Kolczyki srebrne z tytanem kwadraty

Tytan jest o połowę lżejszy od stali, ale także twardszy, oferuje szeroką gamę kolorów powierzchni oraz jest hipoalergiczny i biokompatybilny, a zatem całkowicie przyjazny dla skóry. Ponadto tytan, metal szlachetny, doskonale łączy się zarówno z kamieniami szlachetnymi, jak i innymi materiałami. Jest odporny na korozję, zarysowania i ciepło, a jednocześnie ultralekki, podbił świat i już dawno stał się jednym z najbardziej poszukiwanych metali lekkich o niezliczonych możliwych zastosowaniach. Zyskał w ostatnich latach ogromną popularność i z pewnością będzie nadal inspirował miłośników biżuterii w przyszłości.

https://www.ankabizuteria.pl/bransoletki

Srebrna bransoletka z niebieskim tytanem

 

Tytan sam tworzy niezwykle trwałą warstwę ochronną, dzięki czemu idealnie nadaje się do wyrobu biżuterii. Kolor jest najciemniejszy z czystych metali jubilerskich, jest nawet wyższej jakości niż stal. Przemysł jubilerski odkrył ten materiał wiele lat temu i wykorzystuje tytan do produkcji pierścionków, kolczyków, łańcuszków i bransoletek. Ze względu na niewielką wagę biżuteria tytanowa jest niezwykle wygodna w noszeniu. Jego właściwości antyalergiczne sprawiają, że surowiec jest szczególnie interesujący dla wrażliwych użytkowników, ponieważ można wykluczyć alergiczne reakcje skórne. Tytan nie powoduje podrażnień, alergii ani przebarwień skóry, noszący biżuterię wykonaną z tytanu szybko doceni przyjemne, ciepłe uczucie. Połączenie chłodnego srebrnoszarego metalu z ciepłymi kolorami, takimi jak żółty i różowe złoto, sprawia, że ​​jest to popularny materiał dla każdego.

https://www.ankabizuteria.pl/naszyjniki

Naszyjnik ze srebra i tytanu – Naszyjniki Srebrne „Kolory tęczy”- biżuteria artystyczna ręcznie wykonana