Biżuteria ze skrzydłami anioła- wyjątkowa symbolika

Anioł jest istotą nadprzyrodzoną, którą można znaleźć w różnych religiach i mitologiach. Religie często przedstawiają anioły jako istoty niebiańskie o dobrym sercu, które działają jako pośrednicy między Bogiem a ludzkością oraz jako łącznik między niebem a ziemią. Ich rolą było dostarczanie wiadomości od Boga, a także ochrona nas.

https://www.ankabizuteria.pl/

Skrzydła, dowolnego typu i stylu, są na ogół symbolem wolności, zdolności do wyzwolenia się z kajdan wszystkiego, co je trzyma lub wiąże. Ponieważ skrzydła kojarzą się z ptakami i aniołami, symbolizują niebiosa. Anielskie skrzydła symbolizują wznoszenie się na nowe wyżyny życia, mogą również symbolizować chęć czynienia dobra sobie i innym, twórczą moc Boga i sposób, w jaki Bóg zakrywa i chroni wszystko, co stworzył na ziemi. Skrzydła mogą reprezentować czystość i niewinność lub wielką siłę wojownika, w zależności od tego, jak są przedstawione.

https://www.ankabizuteria.pl/kolczyki

Nausznice srebrne pozłacane skrzydła

Skrzydła to także symbol ochrony przed złem, realizacji marzeń, wyobraźni i nieograniczonej swobody. Kolczyki skrzydło, naszyjnik czy bransoletka z zawieszką w kształcie skrzydła są talizmanami, które chronią, dodają energii i pomagają w osiągnięciu zaplanowanych celów. Początkowo biżuteria ze skrzydłami uosabiała pragnienie osoby wyrzeczenia się świata fizycznego, odrzucenia ziemskiej próżności i drobnych problemów. Kojarzone z poczuciem czystości, miłości, odwagi i ochrony, anioły mogą być potężnymi ikonami w akcesoriach noszonych przez cały rok.

https://www.ankabizuteria.pl/bransoletki

Bransoletka srebrna oksydowana – bransoletka Skrzydła Anioła

Wiele osób kojarzy skrzydła z wizerunkiem anioła, ponieważ widzą w nich pewne boskie, niebiańskie piękno, czystość i niewinność. Dlatego bardzo popularna i poszukiwana jest biżuteria z motywem skrzydła anioła. Warto zauważyć, że skrzydełka w biżuterii są jednymi z najpopularniejszych motywów, mimo to nie tracą na znaczeniu, wręcz przeciwnie, pojawia się coraz więcej ozdób, jedna bardziej oryginalna od drugiej. Ludzie kupują biżuterię ze skrzydłami anioła, aby przypomnieć sobie, że nie są sami, skrzydła symbolizują anioła stróża, który zawsze czuwa blisko nas.

https://www.ankabizuteria.pl/komplety-bizuterii

Komplet biżuteria srebrna Skrzydła Anioła

Biżuteria w kształcie skrzydeł, motyw skrzydeł w kulturze ma długą historię. Symbolizują życie, opiekę, troskę, dążenie człowieka do przekraczania granic. Skrzydła to wyjątkowo piękny symbol w biżuterii, który jest niezwykle modny wśród kobiet. Przez ostatnie dziesięciolecia biżuteria ze skrzydłami anioła nie wyszła z mody. Projekty biżuterii ze skrzydłami anioła mogą być dość proste i podstawowe, ale można je również spersonalizować na niezliczone sposoby. Znaczenie biżuterii skrzydła anioła jest również tak różnorodne, jak jej projekty, więc przemawiają zarówno do mężczyzn, jak i kobiet z różnych środowisk, a także w różnym wieku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *