Profesjonalna pielęgnacja biżuterii

Aby biżuteria wyglądała pięknie, powinna błyszczeć, ale wystawienie na działanie kurzu i brudu, balsamów i mydeł, a nawet powietrza i wilgoci może z czasem przytępić Twoje ulubione przedmioty i pozbawić je blasku.

https://www.ankabizuteria.pl/

Tutaj dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o czyszczeniu srebrnej, złotej i pozłacanej biżuterii i jak możesz zachować swoją lśniącą biżuterię przez wiele lat. Przywróć swoją biżuterię do pełnego blasku i chwały oraz zetrzyj nieestetyczne plamy dzięki tym szybkim i łatwym preparatom do czyszczenia biżuterii. Jednak przed rozpoczęciem dokładnie sprawdź, z jakiego metalu jest Twoja biżuteria. Na przykład przedmioty złote i pozłacane wymagają innej pielęgnacji niż biżuteria srebrna.

https://www.ankabizuteria.pl/profesjonalna-pielegnacja-bizuterii

Emulsja do polerowania srebra SILBO 100 ml

Najlepszym sposobem na czyszczenie zmatowionych kawałków srebra i zapobieganie ich ponownemu zmatowieniu jest dobry środek do polerowania srebra, taki jak emulsja do polerowania srebra SILBO, która zawiera składniki, które rozpuszczają i usuwają nalot, pozostawiając powłokę ochronną, aby zapobiec nowemu matowieniu srebra. Emulsja SILBO do srebra czyści i poleruje wyroby srebrne i posrebrzane, posiada działanie antyoksydacyjne, dzięki czemu wydłuża odporność metalu na matowienie, a podczas polerowania zakrywa delikatne zarysowania biżuterii.

Ściereczka do czyszczenia biżuterii złotej i złota

Złoto jest bardzo miękkim metalem, więc łatwo je zarysować, dlatego zalecamy zachowanie szczególnej ostrożności podczas czyszczenia lub polerowania złotej biżuterii. Jeśli Twoja biżuteria wymaga lekkiego wypolerowania, chwyć ściereczkę do czyszczenia biżuterii i delikatnie pocieraj ją okrężnym ruchem. Pomoże to pozbyć się większości smug i odcisków palców. Ściereczka wykonana jest z grubej, delikatnej i naturalnej bawełny z zastosowaniem zaawansowanej technologii czyszczenia. Składa się z dwóch warstw: białej (czyszczącej) i fioletowej (polerującej). Podczas czyszczenia chusteczka nakłada powłokę, dzięki której Twoja biżuteria nie przyjmuje brudu i zachowuje połysk na długo.

Kąpiel do pielęgnacji biżuterii i monet ze złota SILBO 150 ml

Możesz również wybrać delikatną kąpiel w roztworze, który skutecznie wyczyści biżuterię ze złota. Użycie płynu jest niezwykle proste i w zasadzie polega na zanurzeniu czyszczonego wyrobu w płynie czyszczącym. Po kilkuminutowej kąpieli należy wypłukać czyszczony produkt pod bieżącą wodą i wytrzeć miękką i czystą ściereczką. W zestawie (wewnątrz butelki) znajduje się specjalny koszyczek, dzięki któremu użycie płynu jest jeszcze wygodniejsze.

Pisak do czyszczenia diamentów i kamieni naturalnych biżuterii srebrnej i złotej

Pisak został opracowany z myślą o czyszczeniu diamentów, kamieni szlachetnych, biżuterii z platyny i złota, a regularne stosowanie Diamond Dazzle Stik w biżuterii do czyszczenia poprawi jej ogólny wygląd. To pióro zawiera żel z mikrodrobnymi środkami czyszczącymi i środkami polerskimi, które przynoszą blask i połysk do diamentów.

Ściereczka do czyszczenia biżuterii

Jeśli się spieszysz, wybierz chusteczki, mogą być wygodniejszą alternatywą do czyszczenia biżuterii. Ściereczka do czyszczenia złota i srebra jest uniwersalna i wygodna w codziennym zastosowaniu. Z jej pomocą każda ozdoba będzie świetnie wyglądać i imponować innym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *