Kolekcja Biżuterii Scarlett w AnKa Biżuteria

Obecnie oksydowana biżuteria jest postrzegana jako główny wyraz stylu dla pań z różnych grup wiekowych. Wykonana biżuteria z oksydowanego srebra może być odważna i dramatyczna lub prosta i czarująca. Oksydowany metal oferuje świeży i nowatorski wygląd w świecie biżuterii złotej i srebrnej.

https://www.ankabizuteria.pl/scarlett

Efekt światła i cienia oksydowanej biżuterii ze srebra nadaje jej kultowy antyczny wygląd. Oksydowana biżuteria zapewnia efektowny wygląd przy najmniejszym połysku. Od naszyjnika po pierścionek, wszystkie elementy biżuterii w kolekcji ,,Scarlett” są dostępne w oksydowanym wykończeniu.

Biżuteria oksydowana to efekt gdzie powierzchnia srebrnej biżuterii, która została celowo przyciemniona poprzez poddanie jej procesowi chemicznemu i nałożenia na nią czarnej patyny. Ta patyna, kolor powierzchni, który pojawia się, gdy srebro jest wprowadzane do siarczków, jest przyspieszoną wersją naturalnego procesu matowienia. Na zewnętrznej powierzchni metalu tworzy się warstwa siarczku srebra, nadając mu poczerniały wygląd.

Pierścionek srebrny oksydowany z kolorowymi cyrkoniami

Biżuteria ze srebra oksydowanego jest szykowna i modna. Występuje w różnych wzorach, kształtach, formach i rozmiarach. Kobiety w każdym wieku noszą biżuterię ze srebra oksydowanego w różnych formach, a większość z nich jest poczerniała, z kanciastymi i modnymi wzorami, kontrastującymi kolorami kamieni, a także lśniącymi cyrkoniami. Przykładem jest ten pierścionek srebrny oksydowany z kolorowymi cyrkoniami, który zachwyca swoim nowoczesnym designem.

Bransoletka srebrna oksydowana – Interesujący splot

Biżuteria ze srebra oksydowanego ma piękny wygląd, a jej specjalnością jest to, że podkreśla piękno użytkownika. Oksydacja nadaje biżuterii organiczny, naturalny wygląd, a w zależności od stylu biżuterii, oksydowane wykończenie może sprawić, że będzie wyglądać rustykalnie, antycznie, a nawet ziemisto. Niezmiernie elegancka, wyszukana biżuteria srebrna oksydowana o pięknym splocie, to propozycja dla kobiet, które lubią się wyróżniać i szukają niespotykanej, ponadczasowej biżuterii.

Piękne kobiece kolczyki srebrne

Pochodzenie etniczne biżuterii oksydowanej jest jej główną atrakcją i kradnie całą uwagę. Biżuteria oksydowana ma swój urok i elegancję, staje się coraz bardziej popularna wraz z innymi produktami z efektem vintage. Srebro oksydowane sprawia wrażenie nieco zabytkowego, co w połączeniu z odpowiednią estetyką wyrobów nadaje mu niemal antycznego charakteru tak jak tym pięknym kobiecym kolczykom srebrnym.

Oksydowane produktu pozostają na długo w takiej formie, w jakiej zostały zakupione, nie czernieją z czasem pod wpływem powietrza jak klasyczne srebro 925. Dlatego też taka biżuteria jest niezwykle trwała i często na wiele lat zachowuje swój urok. Biżuteria ze srebra oksydowanego nie musi być polerowana ani czyszczona i może być pozostawiona w dowolnym środowisku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *