Nowości z kamieniem księżycowym w AnKa Biżuteria

Kamień księżycowy zaliczany jest do jednych z najbardziej magicznych klejnotów, ze względu na swój szczególny połysk i gładką fakturę, od wieków podbija serca miłośników biżuterii. Niebieskie kamienie księżycowe są wysoko cenione ze względu na ich rzadkość, można je znaleźć tylko na Sri Lance, uzyskują swoją migotliwą jakość dzięki krystalicznym strukturom obecnym w kamieniach, ten efekt migotania nazywany jest adularescencją. Kamienie księżycowe są jednymi z najbardziej lubianych i cenionych kamieni szlachetnych.

https://www.ankabizuteria.pl/

Nasza nowa kolekcja kolczyków z kamieniem księżycowym obejmuje delikatne kolczyki wiszące z kamieniami księżycowym w oryginalnym wykonaniu, które będą idealnym dopełnieniem skromnej sukienki, czy też eleganckiego kostiumu. Jeśli chcesz oddać styl minionych czasów, wybierz kolczyki z kamieniem księżycowym w stylu boho, sprawią, że poczujesz się wyjątkowo i olśniewająco. Dla Pań ceniących sobie prostotę mamy egzemplarz w pięknej oprawie ze srebra w klasycznej, lecz oryginalnej formie. Świecące, oświetlone księżycem kamienie księżycowe, otulone srebrną oprawą sprawdzą się idealnie w każdej sytuacji bez względu na okazję. Noszenie kolczyków z kamieniem księżycowym pozwala usunąć migreny, bezsenność, wywiera także pozytywny wpływ na układ chłonny.

https://www.ankabizuteria.pl/kolczyki

Kolczyki srebrne z kamieniem księżycowym – orientalna – boho biżuteria

Odkryj klasyczne i współczesne style wisiorków z kamieniem księżycowym stworzone, by zachwycać elegancją i ukazać piękno, które wydaje się kłębić pod powierzchnią tego tajemniczego kamienia. Oprawiony w srebro wisiorek z kamieniem księżycowym nadal urzeka. Chłodny blask księżyca i efektowna gra świateł to cecha, która go wyróżnia. Noszony wisiorek z kamieniem księżycowym wywiera korzystny wpływ na funkcjonowanie tarczycy, a także leczy choroby gardła.

https://www.ankabizuteria.pl/wisiorki

Biżuteria srebrna z kamieniem księżycowym

Kamień księżycowy wpływa na ludzką świadomość i wnętrze, podobno może wskazywać nam drogę, którą należy podążać, aby zrealizować swoje plany i spełnić marzenia. Dawniej wykorzystywany jako materiał do tworzenia amuletów chroniących ludzi w czasie podróży. Im bardziej przejrzysty kamień księżycowy i im bardziej niebieskie i widoczne są błyski, tym kamień jest cenniejszy, najczęściej nadaje się mu szlif kaboszonowy, ponieważ tego rodzaju cięcia najlepiej wydobywają z kamienia wszelkiego rodzaju efekty optyczne, tak pożądane przez jubilerów.

Naszyjnik z kamieniem księżycowym będzie doskonały dla każdej kobiety, ponieważ wierzy się, że kamień księżycowy posiada delikatną kobiecą energię. Biżuteria z kamieniem księżycowym będzie silniej spełniała swoje zadanie, kiedy podczas pełni księżyca lub w jasną księżycową noc będzie oświetlona światłem Księżyca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *