Jak wybrać kolczyki? Biżuteria i kolczyki pod lupą.

Dziś opowiem wam nieco więcej o swojej biżuterii, a mianowicie o kolczykach. O ich doborze. Co komu pasuje? Oraz jakie fasony warto mieć w swoim puzderku, garderobie, tak aby pasowały do większości stylizacji.

https://www.ankabizuteria.pl/

Na pierwszy ogień idą wkrętki, różnej wielkości, od najmniejszych, najbardziej minimalistycznych, delikatnych po coraz większe. Jest to dobra opcja dla kobiet, które zaczynają swoją przygodę z biżuterią, które nie wiedzą jakie fasony są dla nich. Co kupić? Co wybrać? I to jest fajny rodzaj na rozpoczęcie tej przygody. Więc jeśli tylko chcesz, masz ochotę, ale na przykład nie wiesz jakie kolczyki są dla Ciebie, czego w ogóle szukać w sklepach, to wkrętki są właśnie bardzo dobrym pomysłem. Mogą one być ażurowe, jakaś delikatna kropeczka, może to być jakiś element, który lubisz, piesek, kotek, bądź inny zwierzak lub motyw.

Kolczyki srebrne KAMEA na czarnym agacie na sztyft

Co się tyczy okrągłych kolczyków i w ogóle doboru okrągłych kolczyków do kształtu twarzy. Przede wszystkim nie powtarzaj kształtu twarzy w kolczykach, czyli: jeśli masz okrągłą buzię, to unikaj właśnie okrągłych kolczyków.

Kolczyki wiszące, dłuższe. Od minimalistycznych, delikatnych, które wyszczuplają, wysmuklają naszą twarz, idealnie sprawdzą się przy buzi okrągłej, kwadratowej. Oprócz kształtu tego kolczyka ważny jest także jego kolor, dla typu chłodnego wybieramy przede wszystkim srebro, dla ciepłego złoto.

Kolczyki srebrne pozłacane z koniakowym bursztynem ŁAPACZE SNÓW

Powoli przechodzimy do moich ulubionych propozycji, czyli czegoś większego. Są to kolczyki odważniejsze. Myślę, że do takich większych kolczyków warto zwrócić uwagę na stylizację, aby ona była gładka, raczej bez wzorów, ponieważ same kolczyki zwracają już na siebie uwagę, ubiór powinien być tłem, dopełnieniem waszej biżuterii, lub też wasza biżuteria będzie uzupełnieniem waszej minimalistycznej kreacji.

Jako kolejne, są to nieśmiertelne koła. Co tu dużo mówić, jest to biżuteria na każdą okazję, myślę, że również na co dzień, wszystko w zależności od ich wielkości i wykończenia. Mogą one poszerzać linię żuchwy, są idealne dla osób, które pragną dodać swojej twarzy objętości, ponieważ posiadają zbyt ostro zakończoną brodę. Wariacji na temat kół jest wiele.

Piękne, duże, charakterne kolczyki w całości ze złota. Ja uwielbiam, gdy coś się dzieje, gdzie kolczyki posiadają jakąś inną formę. Dla mnie pasują do każdej stylizacji, a dlaczego? Ponieważ nie posiadają koloru, to jest po prostu złoto i tyle. Tak samo jest w przypadku srebra, będą pasować do każdej stylizacji, do każdego koloru. Wyzwanie stanowią kamienie w kolczykach, trzeba dobrać je odpowiednio do stylizacji. Kolczyki złote lub srebrne w całości będą kolorystycznie współgrać i pasować praktycznie ze wszystkim. Mamy teraz taki trend łączenia złota ze srebrem, to również świetnie można wykorzystać w swoich stylizacjach.

Mój ostatni wybór kolczyków to takie dłuższe kolczyki ażurowe, które wyglądają bardzo ciekawie i przyciągają wzrok, równocześnie wysmuklając kształt twarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *