JAK ZMIERZYĆ LUB ZDOBYĆ ROZMIAR PIERŚCIONKA?

Porozmawiamy dziś o rozmiarach, które wbrew pozorom mają znaczenie, zwłaszcza przy wyborze pierścionka. Gratulacje. W końcu znalazłeś ten właściwy pierścionek, któremu nawet Twoja wymagająca kobieta nie odmówi? Cena nie jest, aż tak wielka, więc o chlebie i wodzie prawdopodobnie do końca miesiąca przeżyjesz, ale została nam ostatnia bitwa do stoczenia, jest to wybór właściwego rozmiaru.

https://www.ankabizuteria.pl/

Oto kilka sposobów, w jaki ten rozmiar prawidłowo zmierzyć lub zdobyć.

1. Jeśli jesteś w czepku urodzony i Twoja kobieta lubi biżuterię i przypadkiem nosi już jakiś pierścionek na tym właściwym palcu, czyli dla tych, którzy nie wiedzą dokładnie który, to jest ten serdeczny paluszek obok środkowego. Więc jeśli masz to szczęście, możesz wykorzystać sposób tak zwany na ,,złodzieja”. Jeśli możesz pożyczyć pierścionek i nie wywołać przy tym alarmu w domu to zabieraj go szybko do jubilera, sprawdźcie ten rozmiar i po temacie. Natomiast jeśli nie możesz opuścić domu z jej błyskotką, no to tutaj trochę sprawa się komplikuje, ale spokojnie, są na to sposoby. Jeden z nich po prostu polega na tym, że włożysz sobie ten pierścionek na swój palec i długopisem lub markerem dokładnie zaznaczysz miejsce, w którym ten pierścionek osiądzie. A później szybko leć do jubilera i sprawdźcie dokładnie jaki jest to rozmiar. Natomiast w sytuacji, kiedy nie chcesz wychodzić z domu, po prostu możesz zamówić gdzieś na stronie suwmiarkę i sprawdzić średnicę danego pierścionka.

https://www.ankabizuteria.pl/pierscionki

Oryginalny pierścionek srebrny z kamieniem księżycowym

2. W sytuacji, gdy twoja wybranka nie nosi biżuterii, no to tutaj trochę sprawa się komplikuje, ale spokojnie nie ma sytuacji bez wyjścia. Tutaj możemy wykorzystać sposób ,,na wspólnika”, czyli możesz po prostu poprosić jakąś bliską osobę swojej dziewczyny, może być to siostra, przyjaciółka czy może przyszła teściowa, może znają już jej rozmiar, a jeśli nie, to zawsze mogą się wybrać na babskie zakupy, pochodzić po jubilerach i po przymierzać błyskotki, a wtedy twój tajny agent poda Ci ten właściwy rozmiar.

3. ,,Pół żartem, pół serio” na pewno kojarzycie w supermarketach automaty z pierścionkami. To może być wasze zbawienie, wystarczy do tego dorobić jakąś historię, ideologię, do tego, czemu ten pierścionek chcecie jej kupić, ale to naprawdę może wam pomóc, bo takie pierścionki w 90%, mają już opcje regulacji, więc wasza dziewczyna sama sobie dobierze rozmiar, a wy potem po prostu tylko musicie zabrać ten pierścionek i sprawdzić jego średnicę.

4. Ostatnim sposobem jest tak zwana ,,loteria”, bardzo możliwe jest, że jak każdy facet masz miarę w oczach i kto wie, może to się dotyczyć także palców. No tutaj warto byłoby najpierw odwiedzić jubilera, żeby zobaczyć jakie te rozmiary w rzeczywistości są, tak żeby nie wybrać rozmiaru 18 dla wybranki, która w rzeczywistości ma rozmiar 10. Zobacz, jak te rozmiary wyglądają, będziesz miał tę skalę w oczach, bardzo możliwe, że wstrzelisz się przynajmniej w ósemkę, a taka delikatna różnica w rozmiarze do dwóch, to naprawdę jest jeszcze możliwe do skorygowania, przynajmniej pierścionek wejdzie na palec, na czym na pewno będzie wam zależało.

Dokładnie sprawdź, czy jest możliwość, aby wybrany pierścionek można było skorygować w przyszłości, pod względem rozmiaru. Dowiedźcie się także, czy do waszego pierścionka dołączony jest certyfikat potwierdzający autentyczność materiałów oraz kamienia, który będzie użyty w pierścionku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *