Męskie bransoletki. Jak je nosić i po co nam one?

Od jakiegoś czasu przewija się temat bransoletek, nosić czy nie nosić? A jeżeli tak, to jakie? Dlatego dziś właśnie zajmiemy się tym tematem.

https://www.ankabizuteria.pl/bizuteria-meska

Po pierwsze bransoletka demonstruje pewności siebie u faceta. Następna rzecz, tak mało facetów nosi bransoletki, że wielu ludzi to zauważa, warto z takich rzeczy korzystać. Dobrze dobrana bransoletka będzie uzupełniać nasz wizerunek oraz podkreślać cechy charakteru i jeszcze jedna kwestia, nosząc bransoletkę, dajesz kolejny dobry powód innym ludziom, aby zaczęli z tobą rozmowę. Jednak jedną rzecz trzeba wyjaśnić, panowie bransoletka to nie jest atrybut zniewieściałego faceta, mężczyźni nosili bransoletki od wieków, aby demonstrować swój status społeczny oraz siłę i to jest fakt.

https://www.ankabizuteria.pl/bransoletki-meskie

Jeżeli jesteś zagorzałym przeciwnikiem bransoletek ok. Jeżeli już jesteś zainteresowany, masz fajną kolekcję super. Natomiast jeżeli zastanawiasz się, czy warto? Panowie warto. Zanim jednak kupicie, kilka praktycznych wskazówek, na co zwrócić uwagę i jakie je wybrać, jak je nosić.

Pierwsza wskazówka. Bransoletka powinna być dobrana do sytuacji. Czyli jeżeli macie formalne spotkanie, idziecie w garniturze, to wybierajcie stonowane, bardziej delikatne, np. koralikowe, są bardzo uniwersalne.

 

Bransoletka męska z czarnym agatem ze stali szlachetnej pozłacanej różowym złotem

Następna rzecz. Bransoletka powinna być skoordynowana z zegarkiem, nie chodzi o kolor, ale jeżeli macie delikatny zegarek, to również wybierajcie delikatne bransoletki. Natomiast jeżeli macie masywny zegarek, to wybierajcie bardziej masywne bransoletki.

Następna kwestia, myślcie o bransoletkach, jak o wszystkich swoich akcesoriach. Po co nosimy akcesoria? Aby uzupełniały nasz wizerunek oraz podkreślały nasze cechy charakteru. Przykładowo: jeżeli macie czarne buty, czarny pasek, to bransoletka również powinna być czarna, lub koloru uzupełniającego, albo nawiązywać kolorystycznie do innych elementów jak poszewka, krawat. Natomiast nigdy brązowa.

Następna rzecz to fajne akcenty w postaci symboli. Np. nutka, to jest idealna bransoletka, dla kogoś, kto jest pasjonatem muzyki, może gra na jakimś instrumencie, dla kogoś, kto ma do opowiedzenia historię kryjącą się za tą nutką.

Bransoletka srebrna męska z naturalnej brązowej skóry włoskiej

I ostatnią rzeczą są bransoletki skórzane z metalowymi elementami. Te bransolety będą występować w wersjach bardziej formalnych oraz bardziej casualowych. One są bardzo fajne, ale trzeba pamiętać o jednej rzeczy. Bardzo często one będą sklejane, w związku z czym nie są odporne na wodę, nie bierzcie w nich prysznica, uważajcie, jak myjecie ręce, inaczej się rozpadną.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *