Najdroższe pierścionki zaręczynowe w historii

Pierścionek zaręczynowy to jeden z najbardziej hot tematów w życiu każdej kobiety. Zdecydowanie bardziej myślimy o pierścionku, niż o samej obrączce i wręczenie właśnie pierścionka zaręczynowego budzi w nas jeszcze więcej emocji, niż wymiana obrączek na samym ślubie. No i dziś poruszając ten temat, nie mogę przejść obojętnie obok tych największych, najpiękniejszych, a zarazem najdroższych pierścionków zaręczynowych.

https://www.ankabizuteria.pl/

Dziś przejrzymy 10 najdroższych pierścionków wśród gwiazd no i cóż… zacznijmy od pierwszego najtańszego.

Na miejscu 10 uplasowała się Hilary Duff piosenkarka i aktorka znana przede wszystkim z seriali Disneya. Zaręczyła się z emerytowanym zawodnikiem NHL i dostała pierścionek 14-karatowy o wartości miliona dolarów, przeliczając to na przykład na tabliczki czekolady, wyszłoby ich 800 000.

Miejsce 9 to Kate Upton. Po udanej karierze w modelingu zadebiutowała na wielkim ekranie u boku Cameron Diaz. Zaręczyła się natomiast w 2016 roku i na czerwonym dywanie po raz pierwszy zaprezentowała swoje cudeńko. 8-karatowy diament jest wart około półtora miliona dolarów. Więc jeśli chcielibyśmy za tę kasę kupić trochę wody, to moglibyśmy sobie pozwolić na 3 miliony butelek mineralki.

Miejsce 8 to pozycja dla Paris Hilton dziedziczki ogromnej fortuny, która zaręczona była już dwa razy. Za pierwszym razem zaręczyny odwołała, za drugim razem do ślubu też nie doszło. Drugi pierścionek zaręczynowy, który otrzymała, wart jest 2 miliony dolarów i ma, aż 20 karatów. Jeżeli chcielibyśmy tę kwotę jakoś przeliczyć, to za tę kaskę możemy kupić na przykład 1600 laptopów.

Pozycja 7 przypadła w udziale Ciarze. Piosenkarka była zaręczona dwukrotnie, podobnie jak Paris. No i za drugim razem w końcu doszło do ślubu. Jej narzeczony Russel Wilson, podarował jej kamień o wartości dwóch i pół miliona dolarów i przeliczając to na BigMac, moglibyście za to kupić sobie, aż milion bułeczek.

Miejsce 6 to Blake Lively, która jest obecnie żoną Ryana Reynoldsa. Chłopak, oświadczając się, wyskoczył z kasy i za 2,5 miliona dolarów kupił jej pierścionek z różowym diamentem. Para jest uwielbiana w Stanach, bardzo się kochają, mają wspólnie trójkę dzieci i są szczęśliwą rodziną. A za tę kasę moglibyście kupić na przykład 200 małych aut typu Toyota Yaris.

Na 5 miejscu uplasowała się Jennifer Lopez, która obecnie przygotowuje się do swojego drugiego ślubu. Lecz nie o tym pierścionku zaręczynowym chciałam z wami rozmawiać, bo on kosztował niecały 1000000 dolarów, więc nawet nie plasuje się w tym rankingu. Porozmawiajmy o pierścionku, który dostała od swojego pierwszego męża, Marca Anthonyego. Ten chłopak był naprawdę hojny, wydał na pierścionek zaręczynowy 4 miliony dolarów. Za tę kasę moglibyście na przykład 3200 razy polecieć na wakacje do Egiptu.

W tym rankingu nie mogło zabraknąć Kim Kardashian. Pewnie będzie niezadowolona, że wypadła poza podium, no ale na czwartym miejscu z pierścionkiem za 4 i pół miliona dolarów otrzymanym od Kanye Westa jest właśnie na tej pozycji. Ale uwaga, ten pierścionek został skradziony, ona już go nie ma. Podczas słynnego napadu w 2016 roku w Paryżu. Ciekawa jestem, czy złodziej kupił sobie za te kasę 50 kawalerek w Warszawie? Jeśli nawet nie, to mógł sobie na to pozwolić.

Na 3 miejscu Beyonce. JayZ oświadczył się jej pierścionkiem z 24 karatowym diamentem o wartości 5 milionów dolarów. Jak wiemy, para jest małżeństwem do dziś, mają wspólnie trójkę dzieci. No i na razie nie zapowiada się na rozwód, choć plotki chodziły różne. Za te pieniądze możecie sobie pozwolić na bardzo dużo sukienek ślubnych, myślę, że około 4000 sukienek.

Miejsce 2 przypadło w udziale ikonie, Elizabeth Taylor. Ona jak wiecie, miała kilku mężów, ale od swojego pierwszego, Richarda Burtona otrzymała pierścionek, który był, bagatela, 33 karatowym diamentem. I ten pierścionek został przez nią sprzedany na licytacji za uwaga, uwaga, 8,8 miliona dolarów. No i jak chcielibyśmy to sobie jakoś przekalkulować, to moglibyśmy za to kupić na przykład luksusowych samochodów z 70.

Miejsce 1. Na tej pozycji uplasowała się Mariah Carey z najdroższym pierścionkiem zaręczynowym na świecie. James Parker, bardzo hojny mężczyzna podarował jej pierścionek 35 karatów za 10 milionów dolarów. I, co najśmieszniejsze, nawet ta hojność nie pomogła, bo ten związek nie przetrwał próby czasu i nawet nie doszło do tego ślubu, więc jak widać, chyba te pierścionki do końca szczęścia nie dają. Jakby te 10000000 dolarów sobie na coś przeliczać. To moglibyśmy za to kupić jakieś 40 domów, posiadłości, rezydencji, więc naprawdę można sobie spokojnie mieszkać w luksusie.

Na koniec zdradzę wam jeszcze, że te gwiazdy nie chodzą na co dzień w tych swoich ultra drogich pierścionkach, bo jest to po prostu niebezpieczne, tylko mają zrobione ich duplikaty, a prawdziwa błyskotka leży sobie bezpiecznie zamknięta w sejfie. Wiedzieliście o tym?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *