Biżuteria z frędzlami zawsze modna

Kolczyki z frędzlami to wszechstronna ozdoba na każdą okazję, możesz znaleźć stylowe kolczyki z frędzlami do każdego stroju, nie tylko pięknie się prezentują, ale także dopasowują się do każdego kształtu twarzy. Jest to doskonały sposób na błyskawiczne urozmaicenie każdego stroju. Niezależnie od tego, jaki styl preferujesz, biżuteria z frędzlami to must have w każdej szkatułce.

https://www.ankabizuteria.pl/

Kolczyki chwosty kiedyś i dziś

W przeszłości frędzle były noszone jako talizmany do odpędzania zła. Dziś są odważnym, wyrazistym dodatkiem i zdecydowanym faworytem wśród celebrytów. Noszone zarówno w postaci kolczyków, jak i naszyjników, coraz częściej królują na wybiegach i czerwonych dywanach. W XIV i XV wieku chwosty wykonywano z jedwabiu, który uważano wówczas za równowartość ceny złota. Jako wskaźnik bogactwa, chwost był naturalnie używany w biżuterii. Wspaniałe przykłady biżuterii z frędzlami pojawiały się już w połowie XIX i początku XX wieku, niektóre są zalotne, niektóre są zabawne, wszystkie są wspaniałe.

https://www.ankabizuteria.pl/chwosty-kolczyki-naszyjniki

 

Co to są kolczyki chwosty?

Bez względu na to, czy projektanci używają cienkich metali, czy też jedwabnych nici, ta wspaniała biżuteria jest po prostu stworzona do poruszania się. Sposób, w jaki nadają koloru wyglądowi i ożywiają go, jest czystą perfekcją. Chwosty to rodzaj frędzli zebranych najczęściej w kształt prostokąta lub walca. Chwosty są na górze wyłącznie związane lub też wykończone ozdobnym elementem, czapeczką. Są bardzo łatwe w noszeniu, ponieważ są lekkie i dodają zabawnego elementu do każdego stylu, dostępne są w szerokiej gamie wzorów i materiałów, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednią parę dla siebie. Kojarzą się z romantyzmem, subtelnością, czarem i pewną dozą tajemniczości.

Co symbolizują frędzle?

Frędzle były używane do wszystkiego, od bycia symbolem religijnym, talizmanem od zła, po symbol wysokiej rangi społecznej lub osiągnięcia intelektualne. Obecnie frędzle w większości powróciły do ​​swojego dekoracyjnego pochodzenia.

Jak nosić chwosty?

Chwosty wyglądają tak szykownie, wyrafinowanie i naprawdę wszechstronnie, że można je stylizować z dosłownie każdym strojem. Kolczyki z frędzlami przyciągają wzrok, więc postaraj się, aby reszta stylizacji była prosta. Dopasuj kolory kolczyków do swojego stroju. Jasne kolorowe kolczyki będą najbardziej wyróżniać się na tle neutralnej odzieży i odwrotnie. Alternatywnie wybierz frędzle w tym samym kolorze co strój, aby uzyskać klasyczny monochromatyczny wygląd. Najlepiej nosić je z bluzkami i sukienkami bez ramiączek. Zwłaszcza gdy zepniesz włosy do tyłu, kolczyki z frędzlami zwracają całą uwagę na najseksowniejsze części twojego ciała: twarz, szyję, ramiona i obojczyki. Taka stylizacja wygląda pięknie, świeżo, subtelnie i odważnie. Taka biżuteria nigdy nie pozostaje niewidoczna. Wniesie wyjątkowy i niepowtarzalny klimat do każdego z twoich strojów.

Dla kogo biżuteria z chwostami?

Biżuteria z chwostami pasuje dla każdego, w każdym wieku. Kobiety wybierają ten rodzaj biżuterii i łączą go w różny sposób, tworząc oryginalne stylizacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *