Jaka jest różnica między wisiorkiem, a naszyjnikiem?

Wiele osób myśli, że naszyjnik i wisiorek to ten sam rodzaj biżuterii, są to jednak dwa oddzielne elementy biżuterii o różnych funkcjach. Oba to misterne elementy biżuterii, które są dostępne w wielu różnych wzorach i stylach i pasują na wiele okazji.

https://www.ankabizuteria.pl/

Czym różni się naszyjnik od wisiorka?

Naszyjniki i wisiorki najczęściej nosi się razem, świetnie się uzupełniają. Naszyjnik jest to element biżuterii, który owija się wokół szyi. Wszystko, co choćby najmniej przypomina kawałek sznurka, liny, łańcuszka lub koronki, które człowiek nosi na szyi, można nazwać naszyjnikiem. Naszyjniki są dostępne w wielu rodzajach, stylach i wyglądach. Nawet zwykły metalowy łańcuszek noszony na szyi, można nazwać naszyjnikiem. Natomiast wisiorek jest to mały element, który zwieńcza naszyjnik lub bransoletkę. Zawieszka może mieć dowolny kształt lub formę. Dopóki jest lub może być przymocowany do łańcuszka, który można nosić, nazywany jest wisiorkiem. Możesz nosić wisiorek na dowolnej części ciała, o ile jest przymocowany do łańcuszka. Naszyjnik jednak nosi się tylko na szyi.

https://www.ankabizuteria.pl/naszyjniki

Naszyjnik srebrny pozłacany z dużym sercem

Jakie są rodzaje naszyjników?

Naszyjniki są dostępne w różnych wzorach i stylach, mogą uwydatnić każdy wygląd. Jest to biżuteria, która ma za zadanie zwrócić uwagę na obojczyk i twarz. Przy tak wielu dostępnych stylach i możliwościach, na pewno każda kobieta znajdzie dla siebie ten odpowiedni rodzaj. Naszyjnik jest idealnym dodatkiem do każdego stroju. Jego prosta natura sprawia, że ​​jest to cecha, która przykuwa uwagę, ale jej nie przyćmiewa.

Choker

Choker to popularny styl naszyjnika, który został zaprojektowany tak, aby znajdował się tuż nad obojczykami. Ten rodzaj naszyjnika jest dość popularny, ponieważ może podkreślać zarówno ramiona, jak i szyję. Zwraca też uwagę na twarz. Chokery są często projektowane tak, aby się wyróżniały, bardziej podkreślały stylizacje, niż uzupełniały.

Naszyjnik kaskadowy

Ten rodzaj naszyjnika jest też często nazwany naszyjnikiem wielopasmowym. Naszyjnik kaskadowy należy do najbardziej lubianych obecnie rodzajów naszyjników. Jest jedną z najbardziej przyciągających wzrok form biżuterii, mogą mieć wiele pasm i podkreślają każdą stylizację. Niektóre naszyjniki kaskadowe mogą zawierać różne metale, takie jak złoto i srebro, lub z wieloma warstwami zarówno z przodu, jak i z tyłu.

Naszyjnik z pojedynczym sznurkiem

Pojedynczy naszyjnik jest jednym z najczęstszych stylów naszyjników. Naszyjnik z pojedynczego sznurka emanuje elegancją i pięknem. Można go nosić na różne sposoby w zależności od jego długości. Dłuższe wersje tego typu naszyjnika można podwoić, tworząc niepowtarzalny wygląd. Pojedynczy naszyjnik może posiadać wisior, ale nie koniecznie. Jednym z najbardziej klasycznego wzoru naszyjnika pojedynczego jest sznur z pereł, co czyni go niepowtarzalnym.

Naszyjnik o długości księżniczki-Princess

Ten naszyjnik nie jest ani za długi, ani za krótki. Znajduje się tuż pod obojczykiem, a jego długość jest idealna do przyciągnięcia uwagi, której potrzebujesz.
Naszyjnik księżniczki doskonale podkreśla szyję noszącej. Chociaż ta długość pasuje do prawie każdego stroju, polecamy dekolt z głębokim wycięciem. Naszyjnik o długości księżniczki będzie spoczywał na twojej klatce piersiowej, tworząc kuszącą linię dekoltu, podkreślając biust.

Naszyjnik Opera

Naszyjnik opera zwykle jest wykonany z jednego pasma to dramatyczna biżuteria, która wymaga uwagi. Jak sama nazwa wskazuje, tego typu naszyjniki są znane z wyjątkowej długości. Są bardzo długie i zwisają nisko nad sukienką lub bluzką. Powodem, dla którego ludzie noszą ten rodzaj naszyjnika, jest to, że przyciągają one większą uwagę ze względu na swoją długość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *