Jakie kolczyki i bransoletki są modne?

Moda na kolczyki i bransoletki, pomimo stałych zmian jakie zachodzą na rynku w tym obszarze produktów, praktycznie nie zmienia się, a modyfikacjom ulegają jedynie same kształty i formy stosowane w produkcji biżuterii. Podobnie jak kilka czy kilkanaście lat temu również i dziś niezmiennym zainteresowaniem cieszą się zarówno kolczyki jak i wspomniane bransoletki, wybierane głównie jako uzupełnienie kompletu biżuterii.

https://www.ankabizuteria.pl/

W przypadku kolczyków najbardziej popularne w tym sezonie są wszelkie ozdoby nawiązujące do epoki barokowej. Z tego względu kolczyki ozdabia się dużą ilością szkiełek i kolorowych elementów, nierzadko mających za zadanie imitować kamienie szlachetne.

https://www.ankabizuteria.pl/bransoletki

Bransoletka srebrna z kamieniem księżycowym

Różne odcienie szkła, zastępowanego – głównie ze względu na wagę – coraz częściej plastikiem, są w tym sezonie najczęściej wybieraną przez producentów formą urozmaicania wszelkich ozdób, w tym kolczyków.

Jeśli chodzi o bransoletki – podobnie jak ma to miejsce w przypadku kolczyków – również dominują elementy szklane i plastikowe, w przeróżnych barwach, najczęściej wykonane ze srebra. Złoto w tym sezonie, pomimo wyższej wartości od srebra, musi zdecydowanie ustąpić ozdobom srebrzonym, a nawet wykonanym z plastiku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *