Kolekcja Diamentowa: zauroczona diamentami wyhodowanymi w laboratorium

Stworzyłam kolekcję pierścionków zaręczynowych dla na wskroś nowoczesnej kobiety. A o której kobiecie myślimy? Jest elegancka i nowoczesna, podąża za najnowszymi trendami w modzie, ale potrafi je dopasować do własnego stylu, jest samodzielna i niezależna. Wie też czego chce i pozwala sobie na luksus, na jaki zasługuje. Ten typ kobiety był naszą inspiracją przy projektowaniu naszej najnowszej kolekcji Diamentowej.

Z tej inspiracji stopniowo zrodził się pomysł lśniących pierścionków zaręczynowych, które łączą w sobie to, co najlepsze z przeszłości i teraźniejszości. Stworzyłam luksusowe i efektowne projekty, które uosabiają idealną równowagę między tradycją a nowoczesnością świeżości. Przywróciliśmy czyste, klasyczne linie z przemyślanymi, oryginalnymi detalami. Przywiązaliśmy wagę do charakterystycznych diamentów wyhodowanych w laboratorium, które zostały pocięte w nietypowe kształty.

Zaskocz bardzo wyjątkowym pierścionkiem

Magia kolekcji Diamentowej polega zatem na jej nowoczesnym, a jednocześnie ponadczasowym designie, opartym na efektownych centralnych kamieniach w fantazyjnych cięciach. W kolekcji dominują diamenty duże, kwadratowe, o szlifie szmaragdowym i szlifie Asschera, a także eleganckie diamenty o szlifie owalnym. Zwłaszcza kwadratowy krój Asschera jest naprawdę wyjątkowy, ponieważ mamy go przycinany na zamówienie do kolekcji Diamentowej. Ten kształt zwykle nie jest dostępny w tej wielkości i jakości.

Pierścionki z kolekcji Diamentowej są wykonane z 14-karatowego złota, a każdy wzór jest dostępny w białym, żółtym lub różowym złocie. Dodatkowo do każdego pierścionka dołączony jest certyfikat autentyczności wydany przez międzynarodowe laboratorium gemmologiczne.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na pierścionek zaręczynowy, czy na prezent na rocznicę ślubu, czy też na urodziny, w kolekcji Diamentowej znajdziesz idealną inspirację.

Dlaczego warto wybrać diamenty wyhodowane w laboratorium?
Historia diamentów hodowanych w laboratorium, przeznaczonych do celów jubilerskich, rozpoczęła się dopiero kilka lat temu. Diamenty laboratoryjne to prawdziwe diamenty – mają taki sam skład chemiczny, a nawet identyczne właściwości fizyczne i optyczne jak diamenty naturalne. Są równie piękne, trwałe i charakteryzują się dużą przejrzystością. A każdy diament to oryginał.

W porównaniu do diamentów naturalnych są tańsze. Diamenty hodowane w laboratorium stanowią zatem dla Ciebie okazję do nabycia większego, bezbarwnego kamienia szlachetnego, ponieważ kupujesz nie tylko rozmiar, ale także doskonałą przejrzystość i jakość w dobrej cenie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *