Naszyjniki znanych kobiet

Znane i lubiane przedstawicielki świata sztuki stają się często wyznacznikiem także mody biżuteryjnej. Wygląda jednak na to, że każda kobieta jest wyjątkowa i każdej pasuje inny styl noszonej biżuterii, również sławne kobiety znacznie różnią się od siebie pod tym względem. Dla przykładu posłużymy się porównaniem naszyjników.

https://www.ankabizuteria.pl/

Oryginalna biżuteria srebrna z przeźroczystym bursztynem

Monika Brodka, znana piosenkarka, nosi szerokie, płaskie kamienie, otoczone eleganckim, zdobionym srebrem. Kinga Rusin preferuje wielkie, ciężkie korale. Katarzyna Cichopek także wybiera korale, najczęściej jednak proste – biało-czarnej tonacji, nie rzucające się w oczy. Edyta Górniak stawia na oryginalne kształty biżuterii – wielkie, kwadratowe kontury, połączone chaotycznie łańcuszkami. Natalia Kukulska wybiera pojedynczy kamień, najlepiej w żółtym odcieniu, obłych kształtów i o prostym wykończeniu. Kayah preferuje srebrne krzyże – najlepiej jak najbardziej widoczne. Patrycji Markowskiej najbardziej „smakują” podłużne kryształy, ciemnej barwy. Złote kule, ułożone w trzy rzędy w kolejności od największych po najmniejsze dobrała Weronika Rosati.

Jak widać, dobór biżuterii jest bardzo ważny dla sławnych kobiet. Każda preferuje inny styl bycia, ubierania i od tego uzależnia swoje wybory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *