Sylwester w srebrnym blasku biżuterii

Po raz pierwszy od kilku lat spędzamy mężem Sylwestra poza domem. Wciąż było jakieś „ale”… A to moja ciąża, to dziecko i pieluchy, to grypa itd. W tym roku babcia będzie pełniła rolę niani, a my idziemy na bal. Taki prawdziwy, z orkiestrą, jedzeniem, szampanem i fajerwerkami oczywiście. Zebraliśmy się z grupką przyjaciół u kolegi na imieninach Andrzeja i stwierdziliśmy, że trzeba wyruszyć w miasto, a nie jak małolaty bawić się w domówki.

Kosmetyczkę umówiłam, fryzjera też, sukienka według najnowszych trendów mody, ale biżuterii do niej jeszcze brak. A muszę olśnić towarzystwo, bo jak dziewczyny z naszej paczki zaczną się stroić, to przypomina to istny „wyścig zbrojeń”. Spytałam męża ile mogę wydać na moje kochane świecidełka? Zaskoczył mnie tym razem mówiąc, że mam kupić tak, by wszystkim szczęki opadły. Wiem, że miał na myśli dwie z moich koleżanek, za którymi niezbyt przepada, bo mówi, że przypominają mu laleczki Barbie. O.K. Skoro znam już jego pogląd na moje zakupy, zasuwam do komputera, bo a nuż się jeszcze mi chłop rozmyśli? Oczywiście wybieram sklep https://www.ankabizuteria.pl/ .

Zaczynam od kolczyków i naszyjnika. Mam ochotę na jakieś kamyczki. I oto jest! Super modny, elegancki, srebrny i z cudownymi niebieskimi opalami. Mam niebieskie oczy, więc będzie idealny. Nie mogę w to uwierzyć, że już wkrótce stanę się posiadaczką tak pięknej biżuterii.

https://www.ankabizuteria.pl/komplet-bizuteria-srebrna-z-niebieskim-opalem-owalny

Obok mojej obrączki na palcu koniecznie musi się znaleźć pierścionek, który będzie nawiązaniem do tego cudownego kompletu. Rozpoczynam buszowanie w pierścionkach. Jest! Mam go! Dosłownie idealnie dopasowany. Również srebrny i z takim samym opalem. Zacieram ręce i nie mogę się już doczekać przesyłki oraz min moich koleżanek.

https://www.ankabizuteria.pl/pierscionek-srebrny-z-niebieskim-opalem-obraczka1

I gdyby tak jeszcze pokusić się o bransoletkę? Przecież mój ukochany mąż powiedział, że mam sobie kupić to, co chcę. Raz kozie śmierć! Kupuję bransoletkę… Jaką? Oczywiście, że srebrną i z niebieskim opalem.

https://www.ankabizuteria.pl/bransoletka-srebrna-z-niebieskim-opalem-sklep

Rozpieram się na krześle i klikam potwierdzając zakupy. Teraz mogę zawołać męża. Z miną niewiniątka pokazuję, co nabyłam. Całuje mnie w czoło i śmiejąc się mówi:
– I puścić babę samą na zakupy… To nasz najdroższy Sylwester jak dotąd kochanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *